Doro Salon Urody, Tarnowskie Góry tel. 32 244 58 99 - Kontakt

RYTUAŁY KERASTASE

Te ekskluzywne zabiegi pielęgnacyjne wykonują jedynie salony, które posiadają certyfikat - jesteśmy jednym z nich.

Rytuał Kérastase to całościowa, troskliwa pielęgnacja Twoich włosów i skóry głowy, którą proponuje fryzjer. Towarzyszy temu cały rytuał gestów i masaży, co zapewnia lepszą skuteczność aplikowanych produktów, a jednocześnie zbliża Cię do świata prawdziwych Doznań Pielęgnacji. To połączenie skuteczności najnowszej technologii ze zmysłowością. Dobroczynne efekty kuracji w salonie możesz przedłużyć poprzez odpowiednio dobrany program pielęgnacyjny do kontynuacji w zaciszu domowym.

Oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami. Ta nazwa określa, że jest to połączenie najwyższej jakości kosmetyków stworzonych w nowoczesnych laboratoriach ze specjalistycznym masażem umożliwiającym właściwą formę ich aplikacji oraz atmosferą, w której dokonywany jest zabieg. Nie jest tutaj naszym celem przedstawienie wszystkich rodzajów rytuałów bowiem ich odmian zbyt wiele, a dobór wymaga szerokiej i specjalistycznej wiedzy i długotrwałej praktyki. Podstawowym elementem wyboru rytuału i jego odmiany jest oczywiście ocena rodzaju i stanu włosów oraz skóry głowy; to może poprawnie wykonać jedynie wykwalifikowany konsultant Kérastase, który określi nie tylko stan włosów i skóry głowy, ale również przyczyny ewentualnych problemów i najlepszą metodę pielęgnacji. Drugim elementem jest szczegółowy dobór składników rytuału, a także czas trwania i metoda aplikacji.

Rytuały Kérastase to kompletny zestaw środków przeznaczonych nie tylko do odbudowy ich struktury, ale także - a raczej przede wszystkim - do odbudowy ich kształtu, lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji; po prostu ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

WZMOCNIENIE WŁOSÓW:

RYTUAŁ SIŁY

Rytuał Siły to pielęgnacja, która odbudowuje i wygładza zniszczone włosy; przywraca wewnętrzną siłę włosów, nadaje im elastyczność i gładkość.

RYTUAŁ PODWÓJNEJ ODBUDOWY WŁOSA

Będąc niepowtarzalną kombinacją ekskluzywnych składników i odpowiedniego masażu wzmacnia jednocześnie wnętrze i powierzchnię włosa. Program rozpoczęty w salonie powinien być kontynuowany poprzez domową aplikację kolejnych dwóch produktów w domu raz w tygodniu, przez około trzy tygodnie.

RYTUAŁ OBJĘTOŚCI

Rytuał Objętości odbudowuje Twoje włosy od wewnątrz i pogrubia je na zewnątrz. Aktywne składniki dodają włosom cienkim energii, zachowując przy tym ich delikatność, nie obciążając ich.

RYTUAŁ MŁODOŚCI 

Gdy włosy, wraz z upływem czasu, stają się cieńsze, tracą naturalny blask i energię, należy przywrócić im naturalne piękno.

RYTUAŁ TERMOODBUDOWY 

Gdy widzisz że Twoje włosy straciły swoje naturalne własności i chcesz dokonać ich metamorfozy - szybkiego i trwałego przywrócenia ich naturalnego piękna, wtedy potrzebujesz tego właśnie rytuału. Rytuał Termoodbudowy (Kérathermie) to totalna odbudowa i odżywienie włosa połączona z termorekonstrukcją jego włókna.

RYTUAŁ MIKROPRECYZYJNEJ ODBUDOWY WŁOSA

Gdy Twoje włosy są osłabione i obawiasz się kolejnego zabiegu technicznego, potrzebujesz specjalnego programu, który wzmocni je przed zabiegiem.

RYTUAŁ UJĘDRNIAJĄCY

Z upływem lat metabolizm naszego organizmu stopniowo zwalnia - skutki tego naturalnego procesu są widoczne jako zmiany zachodzące również na skórze głowy i włosach, a co za tym idzie samopoczuciu kobiety. Rytuał Ujędrniający to połączenie masażu pobudzającego siły witalne skóry głowy oraz aplikowanych kosmetyków uzupełniających ubytki w strukturze włosów, odbudowy ich struktury, nawilżenia i ujędrnienia od wewnątrz.

PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY

Gdy łupież opada na ramiona lub pozostaje na powierzchni skóry głowy, należy rozpocząć odpowiedni program pielęgnacyjny. Rytuał Oczyszczający to skuteczna pielęgnacja głęboko oczyszczająca skórę głowy, eliminująca łupież, ale również opóźniająca jego ponowne pojawienia się.

RYTUAŁ ŚWIEŻOŚCI

Gdy Twoja skóra głowy jest tłusta, bądź ze skłonnością do przetłuszczania się, należy przywrócić jej równowagę. Rytuał Świeżości to skuteczna pielęgnacja o działaniu odświeżającym, przynosząca skórze głowy natychmiastowe uczucie świeżości.

RYTUAL STYMULUJĄCY

Początkowa kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów. Gdy zauważasz, że coraz więcej włosów zaczyna Ci wypadać, należy niezwłocznie przystąpić do działania. Kuracja jest dobierana indywidualnie zależnie od źródła problemu (zmęczenie, dieta, cechy dziedziczne) i pozwala zahamować a także zapobiegać wypadaniu włosów. Uzupełniona kuracją w domu, przedłuża życie włosa i pomaga zachować ich kapitał.

 

ZABIEGI ODŻYWIANIA WŁOSÓW

RYTUAŁ JEDWABISTOŚCI

Poprzez wyjątkowe konsystencje i zapach aplikowanych produktów, rozbudzi Twoje zmysły.
Środki stosowane w zabiegu: Kąpiel Odżywcza, Koncentrat Oléo-Fusion, Koncentrat Aqua-Oléum.

RYTUAŁ KREACJI LOKÓW

Prawdziwa dawka witalności, rozbudzająca piękno Twoich loków.

RYTUAŁ WYGŁADZENIA

Zapewni Twoim włosom optymalne odżywienie i dyscyplinę.

 

DLA WŁOSÓW KOLORYZOWANYCH:

RYTUAŁ ROZŚWIETLAJĄCY

Są to rytuały oparte o gamę Reflection. Pozwalają cieszyć się dłużej intensywnością koloru, miękkością włosów. Poszczególne produkty wydobywają lustrzany połysk, pozwalają by świetliste refleksy grały w Twoich włosach.

RYTUAŁY CHROMA PERFECT

Grupa rytuałów stosowanych w trakcie koloryzacji. Po zabiegu koloryzacji łuski włosa zostają idealnie zamknięte i wygładzone aby odbijać światło, a włókno włosa starannie oczyszczone z pozostałości produktu koloryzującego. Rytuał Chroma Perfect tworzy świetlisty film wokół włosa czyniąc je świetlistymi i dając olśniewający efekt końcowy.

RYTUAŁU PIXELIST

Grupa rytuałów stosowana pomiędzy koloryzacjami. Pielęgnacja odżywia i nawilża włosy koloryzowane, a środki w niej stosowane, w połączeniu z profesjonalnym masażem, pozwalają transportować odpowiednio dobrane składniki odżywcze w najbardziej uwrażliwione parie włosów. W zależności od analizy indywidualnych potrzeb włosa pielęgnacja jest stosowana w szeregu wersji, od podstawowej do wzmocnionej.
DORO Salon Urody, 42-600 Tarnowskie Góry, ul. Sobieskiego 2, tel.: +48 32 244 58 99 strony internetowe BRANDPOINT